Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Środki ( 3750 zł ) w ramach otrzymanego wsparcia zostaną przeznaczone na zakup pozycji książkowych w celu wyposażenia biblioteki przedszkolnej oraz przeznaczonych na nagrody w konkursach promujących czytelnictwo organizowanych przez placówkę .

W załączniku:

1. Informacja Wojewody Wielkopolskiego oraz wykaz organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego – zakwalifikowanych do wsparcia finansowego w 2022 roku
  2. Wykaz organów prowadzących – placówki wychowania przedszkolnego – zakwalifikowanych do wsparcia finansowego w 2022 roku.

nprc-2022_ogloszenie-wynikow

nprcz-20_wykaz-2022 (1)