Publiczne Przedszkole Nr 19 im. Misia Uszatka w Pile

Nasze Przedszkole Ambasadorem Przyjaznej Edukacji

 

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęliśmy od bardzo miłego wydarzenia. Na początku zeszłego tygodnia, tj. 30.08.2021 r. Rada Pedagogiczna miała zaszczyt odebrać certyfikat Ambasadora Przyjaznej Edukacji dla naszego Przedszkola z rąk przedstawicielki @akces_ edukacja pani Karoliny.

Wartości Ambasadora Przyjaznej Edukacji

– Dłonie – fundamentem programu są zaangażowani ludzie, którzy swoją codzienną pracą czynią edukację przyjaźniejszą,
– Latarnia zbudowana z klocków LEGO symbolizuje najważniejsze składniki programu: placówki oświatowe z uczniami, nauczycielami i rodzicami, środowisko akademickie i eksperckie oraz AKCES Edukacja z Fundacją ALE Nauczanie i systemem LEGO Education,
– Światło – Ambasadorzy wskazują drogę do angażującej edukacji dzieląc się z innymi najlepszymi praktykami i swoim doświadczeniem.

Skip to content