Publiczne Przedszkole Nr 19 im. Misia Uszatka w Pile

Bal karnawałowy 2023

 

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

 

Dnia 20 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy u Królowej Piratów. W zorganizowanej imprezie, dzieci wcieliły się w różne postacie. Odwiedziły nas  królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmani, piraci, policjanci i wiele wiele innych postaci. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Skip to content