Publiczne Przedszkole Nr 19 im. Misia Uszatka w Pile

FESTYN RODZINNY

 

31 maja  w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Na imprezę zaproszono dzieci, rodziców oraz wszystkich sympatyków przedszkola.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor, która  powitała rodziców a także przybyłych gości. Rada Rodziców wraz z nauczycielami przygotowała wiele atrakcji dla dzieci, aby słoneczne i przepiękne popołudnie było na długo zapamiętane przez dzieci.

Imprezę rozpoczęły dzieci, które zaprezentowały swoje nabyte umiejętności podczas realizacji projektu wielokulturowego . Nie zabrakło tańców, piosenek oraz wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Atrakcji nie brakowało! Zabawy integracyjne, malowanie twarzy, wóz strażacki z armatką wodną , układanie puzzli, przedstawienie rodziców… – to tylko niektóre atrakcje festynu.  Nie zabrakło także słodkich przekąsek takich jak wata cukrowa. Na zebranych gości czekało również stoisko z ciastami z bogatą ofertą najróżniejszych ciast i ciasteczek pieczonych przez naszych niezastąpionych rodziców;  zimne i ciepłe napoje oraz kiełbaski z grilla.

Na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech. 🙂

Skip to content